Skuteczny sposób na Biznes

OPŁATA LICENCYJNA 0ZŁ

Nie pobieramy opłaty licencyjnej na start, liczymy na długoterminową współpracę, a nie jednorazowe zyski.

Wsparcie

Oferujemy kompleksowe wsparcie w prowadzonej działalności. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Marketing

Wyróżniamy się unikalnymi materiałami marketingowymi. Posiadamy skuteczną strategię marketingową.

JAKOŚĆ PRODUKTU

Posiadamy ponad 90 unikalnych scenariuszy do zajęć z robotyki. Nasze zajęcia są wyznacznikiem jakości.

Dwie formy prowadzenia działaności

MOBILNA

Szczególnie polecana na start. Zajęcia prowadzone są w szkołach, co daje dwie korzyści. Trafiamy do większej ilości klientów oraz redukujemy koszty wynajmu nieruchomości.

STACJONARNA

Z własnym lokalem, który pomożemy dopasować. Własny lokal jest naturalną kolejnością rozwoju placówki. Nie jest on wymagany na start, zaś później ułatwia organizację dodatkowych gałęzi działalności: urodziny oraz półkolonie.

Jesteśmy dumni z naszych zajęć!

Rozpoczęcie współpracy z Misją Robotyka to przede wszystkim dostęp do naszych unikalnych materiałów edukacyjnych. Nad każdą naszą lekcją pracował zespół składający się z inżynierów i pedagogów. Każde zajęcia wielokrotnie przetestowaliśmy w różnych grupach wiekowych. W odróżnieniu do innych firm zajmujących się robotyką, staramy się aby nasze zajęcia oprócz nauki zapewniały świetną zabawę. Dzięki temu połączeniu - dzieci będą chciały kontynuować współpracę przez długi czas, zapewniając stały dochód firmie.

W ramach współpracy franczyzowej oferujemy pakiety lekcji:

  • We Do (4-6 lat) - 30 lekcji
  • LEGO MINDSTORMS (7-13 lat) - ponad 60 lekcji
  • SCRATCH (Tworzenie Gier Komputerowych) - 30 lekcji
  • Urodziny z Robotami - 4 scenariusze
  • Kolonie i Półkolonie z Robotyką - pełen program

Nasze zajęcia są zróżnicowane - nigdy nie powtarzamy tematu zajęć. 

Co otrzymujesz?

Podręcznik operacyjny

Zawierający szczegółowy opis jak prowadzić własną filię Misji Robotyka. Znajdują się w nim informacje o najważniejszych aspektach działalności takich jak: wybór placówek w których będą prowadzone zajęcia, tajniki marketingu, sposób prowadzenia zajęć oraz wiele innych.

Obszerny program zajęć

Różnorodne zajęcia opracowane na rok szkolny, weekendy, ferie i wakacje zapewnią płynność finansową przez cały rok. Nasz pakiet zajęć oferuje kursy na klika lat, dzięki czemu kursanci otrzymują możliwość kontynuacji nauki w kolejnych semestrach, a firma zyskuje wieloletniego klienta.

Identyfikacja wizualna

Misja Robotyka to nowoczesny i prosty znak towarowy. Oferujemy miejsce na naszej stronie internetowej, a także kompletny zestaw wyróżniających się materiałów marketingowych (plakaty, ulotki, roll-upy, koszulki, gadżety i inne) dostępnych w atrakcyjnych cenach.

Pełne wsparcie

Oferujemy wsparcie w zakresie programu zajęć, pomoc techniczną, porady marketingowe, oraz współpracę w zakresie rozszerzania usług. Jeżeli pojawią się pytania, bez problemu na nie odpowiemy. 

Zobacz jak działa Misja Robotyka

Porozmawiajmy o współpracy